Het geschenk van het obsidiaan-ei en de vrouwelijke wijsheid

Aankomstdatum: 9 augustus 2026
Einddatum: 15 augustus 2026
Cursusleider: Maria Teresa, medicijn vrouw uit Mexico
Prijs: € 295

Door Maria Teresa, Mexicaanse medicijnvrouw.

Maria Teresa is getraind in het werken met het obsidiaan-ei en de Omi. De Omi is een buikornament dat de energie door de navel beschermt en reguleert. Ook is zij de zihucoatl van abuela Mary Carmen, wat betekent dat ze zichzelf heeft toegewijd aan het assisteren bij genezingsprocessen.

In deze cursus, speciaal voor vrouwen, zal Teresa de traditionele wijsheid doorgeven die zij van de grootmoeders van Mexico heeft geleerd. Zij zal met jullie praten over hoe je een altaar opzet, de betekenis van elke richting, de elementen en de kleuren ervan. Ook zal zij verschillende manieren delen om je eigen energie en de energie van ruimtes te reinigen en te harmoniseren. Samen met jullie zal zij een intieme en diepgaande ruimte creëren voor vrouwelijk werk.

De week is voor iedereen die de verbinding met haar rijke vrouwelijke afkomst willen herstellen, haar innerlijke kracht wil aanwenden en een reis van zelfgenezing wil beginnen door middel van bewustwording. De cursus biedt een heilige uitwisseling van kennis, creativiteit, liefde en empowerment.

Programma:

Dag 1 De geometrie van de slinger en de obsidiaan Omi.

Dag 2 Het obsidiaan-ei: het ontwaken van de godin.

Dag 3 Vrouwelijke wijsheid, archetypen en het maandiagram.

Dag 4 De menstruatiecyclus in relatie tot de maan

Dag 5 De legende van de dromenvanger en een creatieve workshop om je eigen dromenvanger te maken.

Wil je meer weten over het programma? Stuur ons even een mailtje

Maria Teresa

María Teresa: Ik ben een trotse Mexicaanse medicijnvrouw en ben veel dank verschuldigd aan de wijsheid die door de Mexicaanse grootmoeders is doorgegeven. Ik werk samen met grootmoeder Mary Carmen als Ciuacoatl, een naam die afkomstig is van de Azteekse vruchtbaarheidsgodin, en help bij het genezingsproces. Na mijn persoonlijke reis van genezing en groei is het een groot voorrecht om het geschenk van het obsidiaan-ei en vrouwelijke wijsheid aan te bieden in deze bijeenkomst van vrouwen.

Op Lothlorien zijn we heel blij dat Teresa opnieuw een bezoek aan ons gaat brengen. Vorig zomer tijdens de One Planet-One People week heeft zij een enorme indruk op ons gemaakt met haar spontaniteit en haar toewijding tot vrouwen empowering.

De week wordt gegeven in het Engels en is ook goed te volgen als je Engels niet heel sterk is.

Verblijf

Cursussen op Centre Lothlorien worden in principe gegeven van maandagochtend tot en met vrijdag. Langer blijven of eerder komen is mogelijk. De dag van aankomst voor een cursusweek is zondag, de dag van vertrek zaterdag.

Verblijfskosten zijn afhankelijk van hoe je wil verblijven. Tweepersoonskamer volpension vanaf €420,- per cursusweek (6 nachten) p.p.